ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Суд у Росії відхилив апеляційну скаргу на арешт Сущенка

20.03.2018, 13:41
Фото - Твіттер Марк Фейгін

20 березня Московський міський суд відхилив скаргу адвоката Марка Фейгіна на останнє продовження терміну утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка. Про це повідомив адвокат журналіста Марк Фейгін у Facebook,  інформує “Детектор медіа”.

“Апеляційна скарга на термін продовження тримання під вартою Сущенка Московським міським судом відхилена”, – написав він.

Як повідомляв ІМІ, 24 січня Московський міський суд у столиці Росії продовжив арешт Сущенку до 30 березня 2018 року.

27 листопада 2017 року Московський міський суд продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку до 30 січня 2018 року.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства “Укрінформ” у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!