IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

28

80

2

27

Московський суд продовжив арешт Сущенку ще на два місяці

Фото – Марк Фейгін

Московський міський суд продовжив термін утримання під вартою журналісту Укрінформу Роману Сущенку ще на два місяці – до 30 березня. Про це повідомив адвокат журналіста Марк Фейгін у Twitter.

“Московський міський суд продовжив термін утримання під вартою Роману Сущенку до 30 березня 2018 року. Завтра буде подана апеляційна скарга”, – написав адвокат.

Як повідомляв ІМІ, 18 січня 2018 року Московський міський суд відхилив апеляційну скаргу захисту журналіста Укрінформу Романа Сущенка на рішення суду першої інстанції про продовження терміну утримання його під вартою до 30 січня 2018 року.

27 листопада 2017 року Московський міський суд продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку до 30 січня 2018 року.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства “Укрінформ” у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

Ще Новини