ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд у Львові ухвалив вирок обвинуваченому в підпалі автомобіля журналістки Радіо Свобода

25.05.2020, 18:25
Фото – radiosvoboda.org
Фото – radiosvoboda.org

Галицький суд Львова 25 травня ухвалив рішення в справі обвинуваченого в підпалі автомобіля журналістки Радіо Свобода Галини Терещук – 19-річного Якоба Сарахмана. Вирок суду – п'ять років позбавлення волі з трирічним іспитовим терміном. Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Йому призначено покарання з відтермінуванням покарання. Якщо він не порушить обов’язків, якщо буде присутній на одночасних допитах, у судовому процесі при розгляді кримінального провадження щодо інших осіб і даватиме проти них свідчення, якщо за цей час не скоїть злочин, то протягом іспитового терміну вважатиметься, що відбув покарання. Це угода укладена дещо з авансом. Якоб Сарахман не відшкодував на цей час навіть частини матеріального збитку. Оскільки ми розуміємо, що він цього зробити не зможе, по-християнськи потерпіла дала згоду на цю угоду, і ще було його щире каяття", – заявив адвокат потерпілої Олег Мицик.

За даними слідства, Якоб Сарахман, студент університету "Львівська політехніка" зізнався, що в ніч на 30 січня підпалив автомобіль львівської кореспондентки Радіо Свобода Галини Терещук. Проти нього було відкрите провадження за статтею 194 ("Умисне знищення або пошкодження майна") Кримінального кодексу України.

"Я вину розумію і дуже шкодую про цей вчинок. Розумію, що зробив неприємні речі, готовий відшкодувати. Вибачився перед людиною. Так вийшло, у кожного буває складна життєва ситуація", – каже підсудний Якоб Сарахман.

У справі підпалу фігурують ще двоє осіб – майор поліції Франківського району Львова Михайло Чердак, який переховується і перебуває у розшуку, та безробітний, раніше судимий Вадим Дмитренко. За даними львівських журналістів, чоловік відомий у кримінальному світі. Щодо цих двох підозрюваних порушено кримінальне провадження за статтею 347 ("Умисне пошкодження майна журналіста") ККУ.

Досі слідство не назвало потерпілим – подружжю Галині й Василеві Терещукам – мотивів скоєння злочину.

"Мені досі невідомі мотиви злочину. Я вперше сьогодні у суді побачила людину, яка підпалила автівку. Але він – найнижча ланка в цьому ланцюгу. Були люди, які замовили цей злочин. Досі не знайдено поліцейського, який безпосередньо давав вказівки підпалювачу", – каже потерпіла, журналістка Галина Терещук.

Слідство в справі підпалу автівки журналістки Радіо Свобода триває.

Як повідомляв ІМІ, опівночі 30 січня у Львові підпалили автомобіль, що належить журналістці Радіо Свобода Галині Терещук.

Liked the article?
Help us be even more cool!