ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Що довше триватиме єдиний марафон, то більше людей сидітимуть у телеграмі – Денисенко

12.05.2023, 11:51
Фото – Facebook-сторінка Лариса Денисенко
Фото – Facebook-сторінка Лариса Денисенко

Письменниця, журналістка та юристка Лариса Денисенко вважає: що довше триватиме Єдиний марафон #UAразом, то більше людей шукатимуть інформацію в телеграм-каналах. Таку думку вона висловила в інтерв'ю ІМІ.

“Мене насамперед бентежить наявність монополії Єдиного марафону новин в інформаційному просторі, подекуди це видається навіть ідіотичним. Це питання не лише забезпечення інформаційного доступу для людей, а й розвитку, змагальності медіа. Що довше це триватиме, то більше людей сидітимуть у телеграмі, і тоді про етичні стандарти та “Честь професії” ми можемо говорити лише на нагородженнях, щоб у принципі про це не забути”, – зазначила вона.

Лариса Денисенко додала, що крім журналістики є “телеграм-канальство” і цей простір позбавлений навіть самоцензури.

“Й, наскільки я пам’ятаю, найпопулярніший серед аудиторії”, – зауважила журналістка.

Як повідомляв ІМІ, у вересні 2022 року посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен повідомила, що Євросоюз непублічно закликав Київ відходити від формату “єдиного марафону” на телебаченні й давати глядачам вибір.

У січні 2023 року в інтерв'ю німецькій телекомпанії ARD президент України Володимир Зеленський назвав телемарафон “зброєю України проти Росії”.

“Телемарафон – це зброя. Воно показало, як воно працює. Це є об'єднане інформаційне поле. Воно працює за Україну та проти Росії”, – сказав він.

Liked the article?
Help us be even more cool!