ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

СБУ обшукала на Закарпатті благодійний фонд через пропаганду "Великої Угорщини"

01.12.2020, 12:03
Фото – СБУ
Фото – СБУ

Служба безпеки України провела на Закарпатті обшуки у функціонерів одного з місцевих благодійних фондів через можливе втручання у внутрішньополітичну ситуацію в країні. Про це повідомляється на сайті СБУ.

Згідно з повідомленням, наразі перевіряється інформація про причетність іноземного фонду до діяльності, спрямованої на порушення державного суверенітету України. 

“Зокрема, вивчається можливе втручання у внутрішні справи нашої держави та заподіяння шкоди державній безпеці України через фейкове поширення дії законодавства Угорщини і юрисдикції її державних органів на окремі регіони нашої країни”, – йдеться в повідомленні.

Досудове слідство також досліджує факти сприяння іноземній державі з боку окремих українських публічних діячів. Вони підозрюються в підтримці державних органів сусідньої країни у веденні підривної діяльності на шкоду Україні, зокрема й у вчиненні дій з ознаками державної зради.

Під час обшуків правоохоронці виявили низку друкованих матеріалів, які популяризують так звану “Велику Угорщину” та створення етнічної автономії на Закарпатті. Також вилучено комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали, які слідчі досліджуватимуть як доказову базу протиправної діяльності фігурантів. 

Слідчі дії тривають.

Liked the article?
Help us be even more cool!