ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Сайт "Преступности.НЕТ", який не працював понад два тижні через кібератаку, відновив роботу

01.03.2023, 17:01

Сайт миколаївського інтернет-видання “Преступности.НЕТ” (Українська медіа група) 28 лютого відновив свою роботу. Про це повідомляє представниця ІМІ в Миколаївській області.

Нагадаємо, 12 лютого сайти двох миколаївських інтернет-видань “Преступности.НЕТ” та NikLife (Українська медіа група) перестали працювати через масовану хакерську атаку на європейські та американські Data-центри.

Протягом двох з половиною тижнів журналісти видань публікували всі новини в телеграмі, фейсбуці та інстаграмі.

Головний редактор “Преступности.НЕТ” Анатолій Чубаченко в коментарі ІМІ розповів, що сайт видання працює, але без персональних блогів та архіву, який не вдалося ще відновити в повному обсязі. Сайт NikLife поки не вдається запустити.

“Після двох з половиною тижнів ми запустили сайт “Преступности.НЕТ”. Наразі він працює без персональних блогів та можливості пошуку в архіві. На жаль, не весь архів вдалося відновити станом на зараз, але наші спеціалісти працюють над цим. Залишається питання щодо роботи сайту NikLife. Сподіваємося, що зможемо і його запустити найближчим часом. Дякуємо всім за слова підтримки”, – сказав Чубаченко.

Як повідомляв ІМІ, сайти НАТО 12 лютого зазнали кібератаки, ймовірно, російських хакерів.

У липні 2022 року невідомі отримали доступ до власної фейсбук-сторінки головного редактора миколаївського інтернет-видання “Преступности.НЕТ” Анатолія Чубаченка та видалили її. Окрім того, зловмисники заволоділи та видалили ютуб-канал видання. Редакція вважає, що це все робота російських спецслужб або російських хакерів.

Liked the article?
Help us be even more cool!