ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

RSF засудили жарт президента Чехії про банкет для журналістів у посольстві Саудівської Аравії

26.10.2018, 16:27
Фото - rsf.org

Міжнародна організація “Репортери без кордонів” (RSF) засуджує жарт чеського президента Мілоша Земана про журналістів, який він розповів групі репортерів після промови напередодні, і закликає його вибачитися. Про це повідомляє організація 25 жовтня на своєму сайті, інформує “Європейська правда”.

“Я люблю журналістів, тому можу організувати для них спеціальний банкет цього вечора в посольстві Саудівської Аравії”, - цитує RSF Земана.

Як відомо, 2 жовтня у посольстві Саудівської Аравії у Стамбулі жорстоко вбили оглядача Washington Post, критика спадкового принца Мохаммеда бін Салмана Джамаля Хашкаджі.

“Земан має давню історію поганих жартів на адресу журналістів. Він вітав журналістів манекенним “Калашніковим” на прес-конференції в жовтні 2017 року. У травні 2017 року він сказав, що журналісти повинні бути “ліквідовані”, оскільки “їх дуже багато”, - нагадують у RSF.

“Ми засуджуємо останню жахливу провокацію чеського президента перед журналістами. Болісно від того, що він посилює свій цинізм до такого рівня. Він повинен вибачитися перед журналістською спільнотою і зупинити ці відразливі випади, останні з яких, зроблені напередодні чехословацьких святкувань, викликали занепокоєння щодо нових нападів на журналістів”, - сказала глава офісу RSF з ЄС та Балкан Полін Адес-Мевель.

Як повідомляв ІМІ, 10 жовтня 2017 року у Страсбурзі президент Чехії Мілош Земан образливо висловився на адресу чеського оператора – комусь зі своїх супроводжуючих він говорить: “Приберіть цього оператора, або я його вб’ю”.

У жовтні 2017 року президент Чехії Мілош Земан продемонстрував на прес-конференції копію автомата Калашнікова з написом “Для журналістів”.

У квітні 2018 року президент Чехії Мілош назвав журналістів тупими.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!