ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

РосЗМІ проігнорували обмін, а пропагандист Прилепін заявив, що не знає, хто такий Медведчук

22.09.2022, 10:28
Фото – Офіс президента
Фото – Офіс президента

Російські центральні медіа проігнорували обмін полоненими. Про це мовчать ТАСС, РИА Новости, “Комсомольська правда”, RT (Russia Today), які зазвичай повідомляють про такі події.

Втім, у своєму приватному телеграм-каналі пропагандистка Маргарита Симоньян дуже коротко і не конкретно написала, що обмін відбувся і що для неї важливіше “радість від порятунку своїх, ніж задоволення від помсти ворогу”. Її риторику швидко підхопили інші пропагандисти. Захар Прилепін написав, що для нього обмін “найбільше свято з усіх можливих”, а про Медведчука він нічого не знає “і чорт би з ним”.

Жодного слова про обмін на офіційному сайті угруповання “ДНР” ДАН – там усі повідомлення присвячено “референдуму”.

І це дивно, адже донецькі бойовики готували “трибунал”, зокрема, над бійцями “Азову”. Повідомлення про це з’явилося на початку вересня. Перший етап цього “трибуналу” незаконні збройні формування погрожували влаштувати в Маріуполі.

Нагадаємо, Україна повернула 21 вересня з російського полону 215 українських захисників та захисниць. 108 з них – це бійці полку “Азов”.

Зокрема, з полону звільнили Героїв України Дениса Прокопенка (Редис) – командира Окремого загону спеціального призначення “Азов”, Євгена Бову – командира Першого окремого батальйону морської піхоти, Лева Пашка – командира роти “Азову”.

Також звільнено Сергія Волинського (Волину), в. о. командира 36 окремої бригади морської піхоти; Святослава Паламара, заступника командира полку “Азов” із роботи з особовим складом; Дениса Шлегу, командира 12 бригади оперативного призначення ім. Дмитра Вишневецького; Олега Хоменка, командира комендантської роти, який безпосередньо здійснював командування обороною “Азовсталі”; Дмитра Козацького, старшого солдата, фото та відео якого з “Азовсталі” облетіли весь світ.

Liked the article?
Help us be even more cool!