ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Роскомнагляд веде список лайливих слів, якими не можна називати Путіна

10.02.2023, 14:24
Фото – DW
Фото – DW

Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ (Роскомнагляд) веде систематичний моніторинг соцмереж у пошуках образливих для Володимира Путіна публікацій та коментарів.

Про це йдеться у внутрішніх документах відомства, доступ до яких отримала група білоруських хакерів “Кіберпартизани”, повідомляє російське видання “Медіазона”. 

У службовому листуванні, з яким ознайомилося видання, є документ під назвою “Ключові слова-образи”. Це чотиристорінковий список лайливих, вульгарних або просто двозначних слів, яким, на думку Роскомнагляду, не місце поряд з ім'ям або зображенням російського президента. 

Над складанням списків образ Путіна співробітники Роскомнагляду працюють понад рік. 

Згідно зі списком, заборонено публікувати зображення Путіна спільно із зображеннями / висловлюваннями, що вказують на належність до педофілії. Наприклад, “педофил”, “извращенец”, “извращюга”, “детотрах”, “растлитель”, “насильник”, “любитель детишек”, “детолюб”.

Не можна згадувати Путіна в контексті статевих зносин. Наприклад, “секс”, “г*ндон”, “пид*рюга”, “срок”, “митинги”, “черт”, “изнасиловал”, “порно”.

Крім того, забороняється публікувати демотиватори з Путіним та написами образливого характеру. Зокрема, “гондурас”, “идиот”, “тупорылый”, “ублюдок”, “падла”, “тварь”, “мразь”, “выродок”, “отродье”, “гнида”, “подонок”, “погань”, “бздун”, “говно”, “гнида”, “задрот”, “идиот”, “лох”, “мудак”, “мусор”.

Як пише видання, Роскомнагляд ретельно відстежує не тільки образи на адресу президента РФ, а й будь-які повідомлення щодо його здоров'я. 

З повним списком заборонених слів щодо Путіна можна ознайомитися тут.

Як повідомляв ІМІ, пошуковий сервіс російської компанії “Яндекс” блокував видавання зображень президента РФ Володимира Путіна за запитом “бункерний дід”, а також – нацистські символи Z.

Liked the article?
Help us be even more cool!