IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

3

33

1

9

Російський журналіст постраждав від вибуху світлошумової гранати (додано відео)

Кореспондент російського телеканалу РЕН ТВ Станіслав Григор'єв постраждав від вибуху світлошумової гранати в Києві. Зараз він знаходиться в лікарні з підозрою на відкритий перелом ноги, повідомляється на сторінці телеканалу в Facebook.

Як зазначили на телеканалі, журналіст програми "Новини 24" був поранений під час запису репортажу, під ним вибухнула світлошумова граната. Осколки гранати пробили черевики журналіста.

 

"Ми стояли між колонами українського спецназу і протестувальниками, щоб зробити репортаж… Спочатку один дубль, потім другий і, нарешті, вибух. Думаю, якщо б це була бойова, а не світлошумова граната, мені точно відірвало би ногу…", – сказав Григор'єв.

Як повідомляє російський телеканал, протестувальники винесли журналіста з місця зіткнень до євромайданівського госпіталю, де йому надали першу допомогу. При цьому «швидка допомога», яка прибула на місце події, відмовилась доправляти постраждалого до лікарні. На разі у Станіслава Григор'єва діагностовано відкритий перелом ноги.

“Чому постраждалого кореспондента відмовилися везти в лікарню? Чи означає  це, що машин швидкої допомоги не вистачає на всіх постраждалих?”, – запитують на телеканалі.

 

Ще Новини