ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росіяни зламали запорізький сайт "Пороги" та розмістили свою пропаганду

25.04.2022, 12:20
Фото – pexels.com
Фото – pexels.com

У Запоріжжі 24 квітня зламали молодіжний студентський сайт “Пороги” і вивісили там російську пропаганду. Про це представниці ІМІ в Запорізькій області повідомили співробітники сайту.

У разі спроби зайти на сайт на головному екрані з'являвся текст російською “Інформація про спецоперацію вс рф, що проводиться” на тлі двох прапорів – українського і російського.

У тексті, зокрема, йшлося про те, що росіяни й українці “один народ, який роз’єднав західний світ” і “поставив біля влади маріонеток, смішних “правителів” і наркоманів”. Також у повідомленні наголошувалося на тому, що “росія бореться не проти вас, а за вас”. Автори зверталися до Збройних Сил України із закликом скласти зброю та закликали мирне населення не брати до рук зброю, щоб “не жертвувати собою за закликом людей без честі й совісті”. Крім цього, у зверненні наголошувалося на тому, що Україна для росії – “невід'ємна частина нашої власної історії, культури, духовного простору”, згадуючи про те, що це “родичі, пов'язані з нами кровними, сімейними зв'язками”.

Наразі сайт відімкнено, і пропагандистське повідомлення більше не доступне для аудиторії.

Liked the article?
Help us be even more cool!