ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росіяни крадуть комплекти супутникового телебачення в жителів окупованих територій – ЦНС

На окупованих територіях росіяни крадуть комплекти супутникового телебачення в місцевих жителів.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

"Окупаційні адміністрації створили комісії, які в супроводі російських поліцаїв проводять рейди на ТОТ й вилучають у місцевих комплекти супутникового телебачення. Таким чином ворог блокує доступ до правди, аби ще більше інформаційно заблокувати регіон й занурити місцевих мешканців в болото російської пропаганди", – йдеться в повідомленні.

Водночас росіяни продовжують видавати обладнання для трансляції пакета "русский мир" (ресивер, супутникова тарілка та конвертор), до якого входять пропагандистські канали. Плата за перегляд цих каналів не передбачена.

Як повідомляв ІМІ, кримські інтернет-провайдери отримали від свого керівництва вказівку посилити контроль щодо проукраїнських користувачів. Тепер вони мають надсилати дані про підозрілих осіб до Федеральної служби безпеки Росії. 

Раніше Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП зауважував, що VPN-сервіси допомагають мешканцям тимчасово окупованих територій уникнути контролю та обійти встановлені окупантами обмеження.

З використанням VPN-сервісу мешканці тимчасово окупованих територій можуть дивитись українське телебачення й читати українські ЗМІ онлайн та в мобільних застосунках. Дивитись українське телебачення можна на сервісі YouTube, платформах “Київстар ТБ”, Megogo, Omega TV та багатьох інших, а також у застосунку “Дія”.

Liked the article?
Help us be even more cool!