ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росія планує провокацію на українсько-білоруському кордоні. Висвітлюватиме подію Соловйов – ГУР

09.03.2023, 17:10
Фото – talks.su
Фото – talks.su

Головне управління розвідки повідомляє, що Росія планує масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні з метою втягнення Білорусі у війну проти України. Організацію висвітлення подій доручено пропагандисту Володимиру Соловйову.

“Отримано інформацію, що найближчим часом військово-політичне командування РФ планує проведення масштабної провокації на кордоні України і Білорусі. Для детального висвітлення провокації в Білорусь має прибути головний російський пропагандист Володимир Соловйов. 11 березня планується організація телерадіомоста та пряма трансляція з місця подій для пропагандистських ЗМІ в РФ”, – повідомляє ГУР.

Для цього на територію Білорусі прибувають кілька груп росіян. ГУР припускає, що, ймовірно, плани окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного населення.

“Мета провокації – створення ворожої суспільної думки щодо України з боку білоруських громадян та забезпечення повноцінної участі збройних сил країни у війні на боці РФ”, – йдеться в повідомленні.

ГУР нагадало, що Україна не проводить жодних бойових операцій на території Білорусі.

Liked the article?
Help us be even more cool!