ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Російські прокурори просять для журналіста Владислава Єсипенка 11 років колонії

15.02.2022, 16:19
Фото – Крим.Реалії
Фото – Крим.Реалії

Російське обвинувачення в Криму запросило 11 років позбавлення волі для фрілансера Крим.Реалії (проєкт Радіо Свобода) Владислава Єсипенка, повідомляє Крим.Реалії.

Відповідний термін із відбуванням покарання в колонії загального режиму запросила російський прокурор Олена Продольна під час засідання в підконтрольному Росії Сімферопольському міському суді 15 лютого.

Сьогодні в Сімферопольському районному суді відбуваються дебати сторін.

Як повідомляв ІМІ, “Верховний суд Криму”, підконтрольний Росії, залишив у СІЗО до 18 березня 2022 року фрілансера Крим.Реалії (проєкт Радіо Свобода) Владислава Єсипенка. 

15 липня 2021 року в підконтрольному Росії Сімферопольському районному “суді” російський прокурор оголосив обвинувальний висновок у справі Владислава Єсипенка. Його звинувачують за статтями 223-1 (незаконне виготовлення вибухових речовин, перероблення або ремонт вибухових пристроїв) і 222.1 (незаконні придбання, передання, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, її основних частин, боєприпасів) КК Росії. 

Санкції обох статей передбачають до 12 років позбавлення волі. Максимальний термін покарання за сукупністю двох статей – 18 років позбавлення волі.

10 березня 2021 року співробітники ФСБ Росії затримали в окупованому Криму фрілансера Радіо Свобода Владислава Єсипенка. Він брав участь в акції до дня народження Тараса Шевченка, що відбулася в Сімферополі 9 березня. Журналісту інкримінують збір інформації “в інтересах спецслужб України”, зокрема Служби зовнішньої розвідки, повідомили в Центрі громадських зв’язків ФСБ Росії. Як стверджують в ФСБ, Єсипенко “здійснював фото- і відеофіксацію місцевості, об’єктів життєзабезпечення і місць масового перебування людей на території Криму”.

Владислав Єсипенко заявляв, що слідчі ФСБ РФ застосовували до нього тортури, щоб домогтися визнання провини.

Liked the article?
Help us be even more cool!