ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Редакція "Кримської світлиці" розгляне варіант закриття газети

20.09.2017, 14:14
Фото - Інна Анітова, Крим.Реалії

Редакція газети “Кримська світлиця” під час наради 20 вересня розгляне варіант припинення виходу видання і закриття редакції. На такі заходи колектив змушений йти через нестачу бюджетного фінансування. Про це у Facebook написав директор українського державного підприємства “Національне газетно-журнальне видавництво” Андрій Щекун, повідомляє Крим.Реалії.

“Ми зазнали поразки. У бюджеті України на 2018 рік ми не побачили того, чого хотіли всім колективом почути і побачити. Колективом тих журналістів редакції, які змушені були виїхати з окупованої території і продовжити боротьбу за територіальну цілісність нашої країни вже в Києві”, – написав директор видавництва.

Крим.Реалії намагаються зв'язатися з представниками Міністерства культури України.

Нагадаємо, 7 серпня головний редактор газети “Кримська світлиця” Віктор Мержвинський заявив, що в разі припинення фінансування видання українським урядом, керівництво газети самостійно шукатиме нові джерела доходу.

28 липня стало відомо, що влітку 2016 року міністр культури України Євген Нищук заявляв про готовність допомогти у вирішенні проблем редакції газети. У виданні зазначають, що в червні поточного року отримали листа, підписаного заступником міністра культури Світланою Фоменко, де вказано, що виділення необхідних коштів на підтримку “Кримської світлиці” недоцільне.

Раніше директор державного підприємства “Національне газетно-журнальне видавництво” Андрій Щекун повідомляв, що для газети “Кримська світлиця” необхідно виділити окрему статтю фінансування на 2018 рік. За його словами, колектив редакції готовий розширювати випуск і створити англомовну версію видання, однак для втілення ідеї в життя також необхідна фінансова підтримка.

14 березня 2016 року вийшов наказ гендиректора “Національного газетно-журнального видавництва” про переведення редакції з Сімферополя до Києва. Переможцем оголошеного на початку червня конкурсу на посаду головного редактора газети “Кримська світлиця” став сімферополець, філолог Віктор Мержвинський.

“Кримська світлиця” видавалася в Криму з 1992 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!