ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Rakuten Viber призначив регіонального директора в Україні. Ним став Ілля Бошняков

Компанія Rakuten Viber призначила Іллю Бошнякова регіональним директором в Україні, йдеться в офіційному пресрелізі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з документом, він очолить локальну команду та відповідатиме за адаптацію нових функцій для українського ринку та української діаспори користувачів у світі, а також за партнерства, маркетинг та комунікації в Україні.

Раніше за ці активності відповідав віцепрезидент із глобального маркетингу та розвитку Rakuten Viber Атанас Райков з офісу в Софії, Болгарія. 

"Ми в Rakuten Viber будуємо широку екосистему інтегрованих функцій і послуг як елементів стратегії суперапа, корисних і безпечних і для користувачів, і для бізнесу. Україна є однією з ключових країн для Rakuten Viber, і ми шукали лідера, який добре розуміє місцевий ринок та як наш продукт може найкраще відповідати йому. Ілля відповідатиме за локальні запуски нових продуктів і рішень, а також за те, щоб Україна отримувала всі нововведення від Rakuten Viber якомога швидше. Ми прискіпливо шукали потрібну людину, і тепер, коли Ілля нарешті до нас приєднався, ми плануємо значно розширювати нашу діяльність в Україні”, – заявив віцепрезидент із глобального маркетингу та розвитку Rakuten Viber Атанас Райков.

Ілля Бошняков на Facebook-сторнці написав, що в лютому 2023 року зрозумів, що як медіаменеджер нікого не знав з команди українського Rakuten Viber.

"У відповідь на нещодавній пресреліз, в якому містилася статистика за минулий рік, запропонував познайомитися. Отримав дружню відповідь, що в той момент шукають локального директора і познайомлять нас, як тільки знайдуть", – написав Бошняков.

За його словами, рік після того він не комунікував із Rakuten Viber. 

"Тепер офіційно з радістю повідомляю, що приєднався до команди Rakuten Viber Ukraine. Давно захоплювала компанія та її ідеї, додаток якої вперше став стандартом для багатьох аспектів життя, а тепер побудували цілу екосистему продуктів, контенту та послуг. І це не кажучи про геніальних людей в українських та світових командах Rakuten Viber, які зробили це можливим", – зазначив Бошняков.

Раніше Ілля Бошняков очолював технологічне медіа AIN.UA.

Новий офіс Rakuten відкрився в Києві 15 січня. Rakuten оголосив про плани долучитися до української ініціативи "Дія.City" щодо розвитку ІТ-сектору країни у 2024 році.

Крім того, Rakuten запустив Український гуманітарний кризовий фонд екстреної допомоги через свою онлайн-платформу для пожертвувань, Rakuten Clutch Special Charity Fund, і провів акцію пожертвування на підтримку України, яка зібрала понад 1,3 мільярда єн.

Як повідомляв ІМІ, у 2019 році соцмережа Facebook призначила менеджерку з публічної політики в Україні. Цю посаду обійняла українська фахівчиня з комунікацій та протидії фейкам Катерина Крук.  

Liked the article?
Help us be even more cool!