ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Радник Зеленського повідомив, що заборону російських соцмереж скасовувати не планують

02.08.2019, 16:00

Українська влада не має наміру відновлювати вільний доступ користувачів інтернету в Україні до соціальних мереж, які були заборонені після анексії Криму та початку збройного конфлікту на Донбасі. 

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив радник Президента України, новообраний депутат Верховної Ради Микита Потураєв.

“Є просто ворожі медіа, в тому числі і соціальні, які не можуть бути дозволені, тому що це зброя ворога. Ми просто не маємо дурниць робити, а захищати наш інформаційний простір маємо”, – сказав Потураєв.

Із весни 2017 року в Україні діє заборона на сервіс Яндекс, а також сайти групи Mail.Ru, російські соцмережі ВКонтакте та “Одноклассники”. Вони були визначені РНБО як такі, що «загрожують національній безпеці» України.

Як повідомляв ІМІ, 22 липня Рада національної безпеки і оборони України повідомила, що санкції щодо заборонених російських соцмереж не скасовані. Таке повідомлення оприлюднили на сайті РНБО у зв’язку зі збільшенням кількості повідомлень про вірогідне скасування санкцій, застосованих щодо російських соціальних мереж на території України.

15 травня 2017 року Президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, які передбачають блокування доступу до російських соцмереж “ВКонтакте” і “Однокласники”, а також до сервісів “Яндекса” і Mail.ru.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!