ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Радіодиктант 9 листопада писатиме і читатиме Юрій Андрухович

12.10.2021, 14:50
Фото - konkurent.ua
Фото - konkurent.ua

9 листопада з 10:00 до 11:00 відбудеться 21-ий Радіодиктант національної єдності-2021.

Про це в ефірі “Українського радіо” сказав Дмитро Хоркін, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за платформу радіо, повідомляє ДМ Суспільне.

За його словами, текст радіодиктанту писатиме та читатиме в ефірі письменник Юрій Андрухович. Його обрали з кількох претендентів. Як зазначив Дмитро Хоркін, саме Юрія Андруховича радіослухачі радили обрати автором тексту радіодиктанту та читцем.

Науковою консультанткою проєкту вдруге буде професорка кафедри української мови Києво-Могилянської академії і провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України Лариса Масенко.

Радіодиктант транслюватимуть наживо на “Українському радіо”, радіо “Культура”, телеканал “UA: Перший” та всі інші платформи і телеканали Суспільного.

“Це не перевірка знань, ми нікого не хочемо карати і робити зауваження. Ми хочемо спонукати звернути увагу на українську мову”, – сказав Дмитро Хоркін.

Особливість цьогорічної акції у тому, що “Українське радіо” стане майданчиком для суспільного діалогу. “У хабі Українського радіо упродовж тижня перед акцією проходитимуть обговорення мовних питань. Ми зачепимо питання і політичного характеру: закон про мову, мовні квоти”, – зазначив він.

Дмитро Хоркін зазначив, що Суспільне запросить писати радіодиктант Президента України, народних депутатів, міністрів, прем'єр-міністра, діячів культури та інших.

Тему радіодиктанту оголосять найближчим часом.

Як повідомляв ІМІ, переможцями радіодиктанту-2020 під назвою “Виклики книжкової ери” визнано 17 учасників. Радіодиктант відбувся 9 листопада 2020 року, у прямому ефірі Суспільного його читала акторка Римма Зюбіна.

Liked the article?
Help us be even more cool!