ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Радіо Свобода відкриває бюро в Латвії та Литві

17.03.2022, 17:03
Фото – radiosvoboda.org
Фото – radiosvoboda.org

Корпорація Радіо Свобода / Радіо Вільна Європа (RFE / RL) оголосила 17 березня про відкриття своїх бюро в Ризі (Латвія) та Вільнюсі (Литва).

“У цих офісах розміщуватимуться команди служб Радіо Свобода в Росії та Білорусі й глобальної цифрової та телевізійної мережі “Настоящее время”, а також забезпечуватиметься база для нових проєктів журналістських розслідувань та центрів цифрових інновацій”, – йдеться в повідомленні.

Нові бюро дозволять Радіо Свобода продовжувати взаємодіяти з аудиторією в Росії та Білорусі попри всі зусилля урядів цих країн заглушити незалежну журналістику, сказав президент RFE / RL Джеймі Флай.

“Радіо Свобода розширить свої вже успішні зусилля, щоб охопити російську та білоруську аудиторії відповідними новинами, яких вони шукають і потребують. Ми вдячні урядам Латвії та Литви за їхню відданість свободі преси та підтримку журналістів, яким довелося шукати безпечного притулку за межами рідних країн”, – сказав Джеймі Флай.

У Ризі Радіо Свобода планує створити мультимедійний центр, який прийматиме співробітників російської служби та телеканалу “Настоящее время”, переміщених із Росії. У столиці Латвії також розміститься новий російськомовний відділ журналістських розслідувань і центр цифрових інновацій, призначений для боротьби з дезінформацією та розроблення стратегій обходу онлайн-цензури. Бюро новин у Вільнюсі прийме переважно журналістів білоруської служби, які були змушені втекти через кампанію переслідування після виборів 2020 року, а також нову команду репортерів, створену телеканалом “Настоящее время” для задоволення потреб російськомовної аудиторії мережі в Білорусі.

Як повідомляв ІМІ, у березні 2022 року корпорація Радіо Свобода / Радіо Свобода (RFE / RL) тимчасово зупинила свою діяльність у Росії після того, як місцеві податкові органи 4 березня розпочали процедуру банкрутства російської юридичної особи Радіо Свобода, а поліція посилила тиск на журналістів.

4 березня президент росії володимир путін підписав закон, за яким будь-якого журналіста, який відступить від думок Кремля про війну проти України, можуть засудити до 15 років позбавлення волі. Оскільки журналісти Радіо Свобода продовжують розповідати правду про вторгнення, компанія планує повідомляти про ці події з-за меж Росії.

Liked the article?
Help us be even more cool!