ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Рада ухвалила закон про підтримку культури та креативних індустрій

16.06.2020, 12:07
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

16 червня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №3377, який передбачає державну підтримку сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби, повідомляє Громадське.

Так, проєкт закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” у другому читанні підтримали 343 народних обранці.

Законопроєкт, зокрема, передбачає зменшення плати за оренду майна закладів культури, які не можуть використовуватися через якісь обмеження (наприклад, карантин) чи заборони.

Також на період карантину та до 31 грудня 2020 року хочуть звільнити телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги, що використовують радіочастотний ресурс, від оплати 50% вартості послуг Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Крім того, хочуть запровадити інституційну підтримку у сферах культури та мистецтв (зокрема, в умовах дії карантину), удосконаливши діяльність самого Українського культурного фонду. Для цього ще потрібні зміни до Закону України “Про Український культурний фонд”.

Нагадаємо, 13 травня Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №3377.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!