ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Рада призначила нового члена Нацради

30.05.2019, 11:31
Фото – nrada.gov.ua

Верховна Рада призначила на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Максима Онопрієнка.

Таке рішення підтримали 233 народних депутати, повідомляється на сайті парламенту.

Максим Онопрієнко – генеральний директор запорізької телерадіокомпанії TV5, висунутий Всеукраїнською асоціацією мовлення громад.

Телеканал TV5 належить Запорізькому металургійному комбінату “Запоріжсталь” (кінцевий бенефіціарний власник - Рінат Ахметов).

Нагадаємо, 21 листопада 2018 року члени Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики рекомендували парламенту розглянути шість кандидатур, серед них, зокрема, кандидатуру Онопрієнка.

Як повідомляв ІМІ,  4 травня Юрій Артеменко подав у відставку з посади члена Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. 4 травня Петро Порошенко звільнив Артеменка з посади члена Нацради, призначивши Володимира Горковенка членом Нацради.

7 травня Петро Порошенко призначив Юрія Артеменка на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

10 травня перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовилася відкривати засідання регулятора, заявивши, що вважає процедуру звільнення голови Нацради Юрія Артеменка такою, що викликає питання.

21 травня Національна ради з питань телебачення і радіомовлення не змогла розпочати своє засідання, зокрема, через відсутність кворуму.

22 травня п’ятеро членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення запропонували провести засідання регулятора 28 травня. Звернення підписали члени Нацради Володимир Горковенко, Олександр Ільяшенко, Валентин Коваль, Сергій Костинський та Уляна Фещук.

23 травня перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк заявила про відсутність у неї правових підстав для скликання засідання регулятора 28 травня.

24 травня Президент України Володимир Зеленський скасував указ про призначення Володимира Горковенка членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

24 травня Президент України Володимир Зеленський скасував указ про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та звільнив Артеменка з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

24 травня заступниця голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Уляна Фещук повідомила, що Нацрада проситиме Верховну Раду обрати восьмого члена регулятора задля розблокування роботи Національної ради.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!