ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Рада після 22 травня планує пом'якшити умови роботи для ЗМІ – Разумков

18.05.2020, 13:12
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Верховна Рада після 22 травня поступово пом'якшуватиме обмеження в роботі, зокрема для представників засобів масової інформації.

Про це 18 травня на засіданні Погоджувальної ради поінформував голова Верховної Ради Дмитро Разумков, повідомляє Укрінформ.

“Коли ми будемо пом'якшувати (обмеження в роботі. – Ред.), а ми будемо поступово пом'якшувати, як і вся держава, – ми вже робимо деякі кроки, я думаю, що наступні кроки будуть трошки пізніше, після 22-го числа, – то ми так само будемо пом'якшувати для всіх, в тому числі для представників шановної медіаспільноти. Але робити це треба не огульно, а думаючи над наслідками, які можуть мати місце”, – сказав Разумков.

Спікер додав, що позицію щодо відкритої роботи Верховної Ради підтримують усі фракції і депутатські групи, а також керівництво парламенту.

“Насправді Верховна Рада для себе не пом'якшувала: ми працювали не в карантинному режимі, ми це добре пам'ятаємо, ми змінюємо зараз режим нашої роботи – більше буде пленарних засідань, менше комітетських засідань”, – зазначив Разумков.

Перед цим на засіданні Погоджувальної ради голова фракції “Голос” Сергій Рахманін звернувся до Разумкова з проханням повернути представників преси до звичної роботи у Верховній Раді.

“Фракція “Голос” радо вітає з поверненням до нормального органічного режиму роботи Верховної Ради, але було б так само логічно, органічно і нормально, якби поверталися до нормальної роботи представники медіацеху. Я розумію, що немає нічого довічнішого, ніж тимчасове, але не хотілося б, щоб те тимчасове “гетто”, яке створили для журналістів на третьому поверсі, перетворилося на постійне. Я розумію, що є певні умови, але позаяк ми передбачили пом'якшення карантину і вихід з карантину, повернення до нормальної роботи для представників Верховної Ради, то було б логічно, щоби подібна програма, м'яка, гнучка, була передбачена і для журналістів”, – сказав Рахманін.

Як повідомляв ІМІ, 12 березня голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав розпорядження “Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби”. Згідно з ним, зокрема, журналістам дозволено перебувати на період карантину лише в пресцентрі парламенту.

Liked the article?
Help us be even more cool!