ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Публікуючи джинсу, медіа втрачає довіру аудиторії в довгостроковій перспективі – представниця ІМІ

05.10.2023, 16:41
Ганна Чабарай

З початком повномасштабного російського вторгнення в регіональних медіа стало значно менше матеріалів з ознаками замовності. Про це розповіла регіональна представниця Інституту масової інформації в Запорізькій області Наталія Виговська в інформаційному марафоні на Громадському радіо.

Однак медіа продовжують публікувати матеріали з ознаками замовності. Наталія Виговська зазначила, що скорочення джинси – хороша тенденція, але прихована реклама досі є небезпечною для суспільства.

“Росія продовжує інформаційну війну. В цих умовах аудиторія має розуміти, на кого вона може спиратися. Дуже багато спотвореної та сюрреалістичної інформації, а якщо вона підсилюється локальною джинсою, то це дуже погано. З точки зору нашої стратегії змін ми хочемо бути частиною ЄС і віримо, що ми там будемо. Для цього нам треба змінюватися в наших редакціях”, – зазначила Наталія Виговська.

Публікуючи джинсу, медіа в короткостроковій перспективі отримує фінансову або будь-яку іншу вигоду, каже регіональна представниця ІМІ. Але довгостроково до цього медіа знижується довіра. 

“Медіа випадає з контексту професійності, а це закінчиться погано. З погляду аудиторії, воно бреше та підміняє реальність”, – додає Наталія Виговська.

Нагадаємо, відповідно до дослідження Інституту масової інформації, 66% замовників політичної джинси в регіональних новинах – це місцева влада та локальні політики. Моніторинг проходив з 4 до 8 вересня включно у 20 регіонах України.

Liked the article?
Help us be even more cool!