Приватбанк заявив, що банку вдалося усунути наслідки DDOS-атаки та відновити стабільну роботу систем.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на пресслужбу банку.

За даними банку, служби не працювали протягом однієї години. При цьому трафік був інтенсивним, тому це створювало додаткові ускладнення з доступом до послуг.

“Повідомляємо, що нам вдалося усунути наслідки DDoS-атаки та відновити стабільну роботу систем”, – зазначили у Приваті. Водночас, користувачі надалі скаржаться про проблеми з доступом.

“Ми маємо на увазі, що є вірогідність подальших атак, тому наша IT-команда робить усе можливе, щоб належним чином їм протистояти”, – резюмували у держбанку.

Як повідомляв ІМІ, 15 лютого сайт Міністерства оборони України з невідомих причини припинив роботу. Про перебої у роботі застосунків ПриватБанку та Ощадбанку скаржаться їхні користувачі.

Міністерство оборони України повідомило, що офіційний веб-портал міністерства зазнав, ймовірно, DDoS-атак, коли фіксувалася надмірна кількість звернень на секунду.