ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Проти Google подали третій антимонопольний позов

18.12.2020, 11:30
Фото – cursoductor.com.br
Фото – cursoductor.com.br

Антимонопольний позов проти Google висунули 38 американських штатів, які звинувачують компанію в послідовному витісненні конкурентів. 

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на The Wall Street Journal.

“Штати в позовах стверджують, що Google посилює свою домінантну позицію пошукової системи. А створена нею платформа дозволяє збирати персональні дані з метою обмежити використання з боку споживачів конкурентних пошукових систем та змусити бізнес використовувати її рекламні інструменти”, – зазначається в повідомленні.

У такій ситуації штати заявляють, що хочуть приєднатися до федерального позову проти Google, поданого в жовтні.

Зі свого боку Google заперечує звинувачення в монополізації ринку та заявляє, що працює в конкурентному середовищі. Зокрема, директор економічної політики компанії Google Адам Коен заявив, що деякі дії, вказані в позові, були спрямовані не на посилення впливу, а на покращення результатів пошуку.

За даними CNET, Google охоплює близько 90% пошукового трафіку в США.

Як повідомляв ІМІ, 15 грудня група прокурорів з Техасу подала новий антимонопольний позов проти Google. Компанію звинувачують у порушенні антимонопольного законодавства на ринку інтернет-реклами.

20 жовтня 2020 року Міністерство юстиції США та прокурори 11 штатів подали позов проти компанії Google, у якому звинуватили її в зловживанні своїм монопольним становищем.

Компанію звинувачують у тому, що Google, щоб зберегти монопольне становище, сплачує щороку мільярди доларів виробникам, таким як Apple, а також інтернет-провайдерам, як AT&T, щоб вони за замовчуванням пропонували на своїх пристроях та комп'ютерах саме Google як пошуковик.

Це перший антимонопольний позов такого масштабу до компанії.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!