ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Профспілка акторів виступила проти копіювання померлих колег за допомогою ШІ

Профспілка голлівудських акторів SAG-AFTRA відхиляє пропозицію студій з питання використання штучного інтелекту для створення образів померлих виконавців без їхньої згоди.

Про це пише Ліга.Net з посиланням на The Hollywood Reporter.

Профспілка планує зробити свою пропозицію, яка не дозволить студіям таке використання штучного інтелекту. Альянс продюсерів кіно і телебачення запропонував виконавцям з розширеного списку оплату за сканування штучним інтелектом без вимоги додаткової оплати під час повторного використання цих образів. Спірним питанням є пункт, який дозволяє використання образів померлих виконавців без згоди їхніх спадкоємців або профспілки.

Профспілка SAG-AFTRA та Альянс продюсерів збираються досягти спільної згоди щодо питань використання штучного інтелекту після смерті акторів. Пропозиція студій, яка зараз на столі, передбачає використання образів померлих акторів без дозволу їхніх спадкоємців або профспілки. Профспілка прагне додати вимогу про згоду та компенсацію за кожне повторне використання образів померлих виконавців. Наразі проти цього підходу виступає Альянс продюсерів.

Як повідомляв ІМІ, у вересні 2023 року голлівудські сценаристи оголосили про припинення страйку, він тривав п'ять місяців. Через страйк було зсунуто терміни виходу багатьох фільмів і серіалів, перервано вихід телевізійних шоу, а також відкладено вручення премії "Еммі".

Liked the article?
Help us be even more cool!