Продюсер співачки Ольги Полякової Михайло Ясинський поскаржився Європейській мовній спілці (EBU) на недопуск Суспільним мовником артистки до національного відбору на міжнародний пісенний конкурс “Євробачення”-2026.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на допис продюсера у фейсбуці.
“Відправили листи в EBU з проханням втрутитися в справу та в Суспільне з попередженням, що якщо не будуть змінені окремі правила нацвідбору на “Євробачення”, то неминучий судовий позов та процес можуть призвести до ще більших скандалів”, – написав він.
На його думку, сторонам потрібно вийти на відкриту дискусію і знайти правильне, справедливе рішення.

Що передувало
Як повідомляв ІМІ, співачка Оля Полякова оголосила, що подала заявку на участь у нацвідборі “Євробачення”-2026 і написала офіційного листа Суспільному з проханням змінити правила відбору конкурсу. Втім, у ньому вона не уточнила, які саме правила просить змінити. Востаннє Ольга Полякова виступала в Росії 23 травня 2015 року. Тоді вона стала ведучою премії RU.TV й вийшла на сцену в кокошнику із зображенням тризуба.
21 жовтня Суспільний мовник заявив, що в національному відборі пісенного конкурсу “Євробачення” не братимуть участі артисти, які після 15 березня 2014 року виступали в Росії, в Криму та на інших окупованих територіях України.