ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Проблеми в роботі "Миротворця" пов'язані з проблемами у фінансуванні – Тука

10.12.2019, 17:29
Фото – myrotvorets.center
Фото – myrotvorets.center

Колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що проблеми в роботі ресурсу “Миротворець” пов'язані з проблемами у фінансуванні.

Про це він написав 10 грудня на своїй сторінці у фейсбуці, інформує “Детектор медіа”.

“Прошу не розганяти “зраду” на порожньому місці. Що стосується діяльності ресурсу “Миротворець”. Ніякого відношення до тимчасового припинення роботи ресурсу влада не має. Припинити роботу волонтерського проєкту не здатен ані Володимир Зеленський, ані Путін, ані Макрон з Меркель. Тому не варто поширювати маячню. Проблеми в роботі ресурсу пов'язані з проблемами у фінансуванні”, – розповів він.

За його словами, усі ці роки діяльність ресурсу фінансували виключно благодійники, що “дозволяло вести незалежну роботу, спрямовану на підвищення рівня безпеки нашої Батьківщини, а не на підтримку тієї чи іншої політичної сили”.

“Останнім часом склалася ситуація, яка ускладнила роботу ресурсу: частина донорів почала наполегливо рекомендувати організаторам ресурсу узгоджувати свою діяльність з однією з політичних сил. Такі пропозиції не відповідають принципам діяльності волонтерського проєкту “Миротворець” і не можуть бути прийнятними”, – додав Тука.

Нагадаємо, центр “Миротворець” повідомив, що 10 грудня о 18:00 повністю зупинить свої сервери, а саме сайт myrotvorets.center та всі його дзеркала. Усі інші проєкти центру працюватимуть і надалі у відкритому і доступному режимі. Вони розраховують, що двох годин їм вистачить.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!