ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Президент призначив нового члена Нацради

10.07.2019, 10:35

Президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Зіневича членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Відповідний указ №503/2019, оприлюднений 9 липня на сайті глави держави.

“Відповідно до пункту 13 частини першої статті 106 Конституції України, статей 4, 6 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" постановляю: призначити Зіневича Юрія Михайловича членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення”, – йдеться в указі.

Як повідомляв ІМІ, 30 травня Верховна Рада призначила на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Максима Онопрієнка (генеральний директор запорізької телерадіокомпанії TV5 (кінцевий власник – Рінат Ахметов), висунутого Всеукраїнською асоціацією мовлення громад.

4 травня Юрій Артеменко подав у відставку з посади члена Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Того ж дня Петро Порошенко звільнив Артеменка з посади, призначивши Володимира Горковенка членом Нацради.

7 травня Петро Порошенко призначив Юрія Артеменка на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

10 травня перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовилася відкривати засідання регулятора, заявивши, що вважає процедуру звільнення голови Нацради Юрія Артеменка такою, що викликає питання.

21 травня Національна ради з питань телебачення і радіомовлення не змогла розпочати своє засідання, зокрема, через відсутність кворуму.

22 травня п’ятеро членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення запропонували провести засідання регулятора 28 травня. Звернення підписали члени Нацради Володимир Горковенко, Олександр Ільяшенко, Валентин Коваль, Сергій Костинський та Уляна Фещук.

23 травня перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк заявила про відсутність у неї правових підстав для скликання засідання регулятора 28 травня.

24 травня Президент України Володимир Зеленський скасував указ про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та звільнив його з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

24 травня Президент України Володимир Зеленський скасував указ про призначення Володимира Горковенка членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Горковенко оскаржив указ Президента.

Liked the article?
Help us be even more cool!