Представниця ІМІ Альона Береза розповіла студентам про безпечний інтернет та соцмережі
![Представниця ІМІ Альона Береза розповіла студентам про безпечний інтернет та соцмережі Представниця ІМІ Альона Береза на лекції для студентів про безпечний інтернет, 6 лютого 2024 року, фото – Читальний зал Хмельницької ОУНБ](https://imi.org.ua/upload/news/2024/02/08/65c4a3bbdab93-16_700x350.jpg?v=1707385875)
Представниця Інституту масової інформації в Хмельницькій області Альона Береза провела для студентів лекцію “Безпечний інтернет: як уникнути небезпечності в мережі”.
Захід відбувся до Дня безпечного інтернету, повідомив організатор лекції – Читальний зал Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.
Лекція була проведена для студентів відокремленого структурного підрозділу “Хмельницький торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету” 6 лютого.
![](/upload/media/2024/02/08/65c4a31edcd87-foto-3.jpg)
Альона Береза, яка також є журналісткою ЖАР.INFO і головою громадської організації “Жіночий Антикорупційний Рух”, розповіла, які джерела інформації та соціальні мережі найчастіше використовують українці.
Експертка поговорила зі студентами про те, що таке медіаграмотність, у чому різниця між фейками та маніпуляціями, що таке факти, які ознаки фейків, як не вестися на маніпуляції та фейки, а також про важливість дотримуватись інформаційної гігієни.
![](/upload/media/2024/02/08/65c4a3bb4eab5-14.jpg)
Наприкінці зустрічі вона розповіла про діяльність ІМІ, своєї організації та про медійну роботу редакції ЖАР.INFO.
“У такому інформаційно насиченому світі важливо спілкуватися з молоддю та розповідати, як усе сьогодні влаштоване на медійних просторах. Вони є найбільшими споживачами інформації і мають розуміти, де їм розповідають правду, а де поширюють фейки та навіть пропаганду. Йшовши на зустріч, я скептично налаштовувалась, адже в такому віці я дуже мало цікавилася медіаграмотністю, але цього разу студенти мене приємно здивували, адже вони всю годину були включені в розмову”, – поділилася своїми враженнями Альона Береза.
![](/upload/media/2024/02/08/65c4a2f5c362f-foto-1.jpg)
Також під час заходу організатори презентували для студентів літературу з фондів Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки про історію соцмереж, їхній вплив на відносини та міжособистісну комунікацію, про небезпеки, які вони можуть становити.
Help us be even more cool!