ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Представництво президента в Криму: Росія незаконно ув’язнила 16 журналістів півострова

Станом на 4 червня 2024 року РФ незаконно ув’язнила 218 людей, не менш ніж 16 з яких – журналісти, громадянські журналісти й блогери, повідомили в Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим.

Ув’язнені журналісти, які висвітлювали порушення прав людини і свободи слова в окупованому Криму: Ірина Данилович, Осман Аріфмеметов, Олексій Бессарабов, Тимур Ібрагімов, Ремзі Бекіров, Вілен Темер’янов, Марлен (Сулейман) Асанов, Наріман Джелял, Рустем Шейхалієв, Сервер Мустафаєв, Владислав Єсипенко, Амет Сулейманов, Асан Ахтемов, Руслан Сулейманов, Сейран Салієв та Дмитро Штибліков.

У представництві президента наголосили, що російські окупанти практично одразу зруйнували медіаландшафт півострова.

“Політика нищення незалежних медіа відбирає у жителів Криму доступ до альтернативної інформації, натомість створюючи пропагандистську бульбашку. Після повномасштабного вторгнення 2022 року отримання об’єктивної інформації з окупованого Криму стало ще складніше, а змінами у законодавстві РФ значно спростила для себе утиски медіа та полегшила формування списків так званих “екстремістів”, – наголосили в представництві президента.

Як повідомляв ІМІ, окупаційний Київський районний суд Сімферополя розглянув апеляційну скаргу на штраф правозахисниці й журналістки Лутфіє Зудієвої та залишив рішення про притягнення її до адміністративної відповідальності чинним. Лутфіє Зудієва як приватна особа в приватному каналі опублікувала інформацію про судові засідання в справі “білогірської групи”.

Liked the article?
Help us be even more cool!