ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Порошенко пропонує закріпити законом боротьбу з фейками і впровадження журстандартів

17.04.2019, 16:27
Фото – прес-служба Президента

Кандидат у Президенти, чинний Президент України Петро Порошенко вважає, що боротьба з фейками і впровадження журналістських стандартів мають бути закріплені на законодавчому рівні.

Про це він сказав 17 квітня під час дискусії з представниками громадянського суспільства, повідомляє “Детектор медіа”.

“Я думаю, що ці позиції мають бути закріплені на законодавчому рівні. – сказав він. – Я маю вже необхідний досвід під час судового процесу проти BBC у лондонському суді (щодо спростування недостовірної інформації – ред.). У лондонському суді зробити це більш реально, ніж в українському суді. Дуже важко з каналом “1+1” судитися в суді першої інстанції, навіть Президенту. Але ми виграємо. До речі, це відповідь на ваше запитання – ми виграємо. Не можна бути президентом країни в стані війни і не вірити в перемогу… Я твердо довіряю відповідальному вибору українського народу…

Я вчора хотів, до речі, привітати звернення журналістів, які сказали, що з дебатами нехай розбираються Президент, глядачі, а журналісти не мають можливості задати запитання, а вони відображають зріз суспільства, вони мають поінформувати про це, і вони позбавлені цієї можливості. Я вірю в перемогу, і коли вона відбудеться, я твердо переконаний, що весь напрямок перелічених реформ ми точно продовжимо. Продовжимо дуже обережно. Бо якби ми примушували людей спілкуватися українською мовою – я цього точно не буду робити. А [впроваджували] механізми, коли стало драйвово, класно спілкуватися українською”.

Нагадаємо, 16 квітня представники низки ЗМІ та медійних організацій опублікували відкрите звернення до кандидата в Президенти України Володимира Зеленського із закликом вийти на прес-конференцію не пізніше 18 квітня (до дня дебатів). Таке звернення пов’язане з тим, що, оскільки “ви ігноруєте наші запити і прохання про інтерв’ю, ми не можемо виконувати функції, покладені на нас суспільством, у повному обсязі”.

Спікер виборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков повідомив, що прес-конференція кандидата в Президенти України перед дебатами є “проектом, що слабо реалізувати”.

17 квітня кандидат у Президенти Володимир Зеленський не прийшов на публічну дискусію представників позапартійної ініціативи “Виборча рада UA” та коаліції громадських організацій “Реанімаційний пакет реформ” з кандидатами в президенти України. У штабі Володимира Зеленського на запрошення відповіли, що кандидат зможе відповісти на запитання громадянського суспільства після другого туру.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!