ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Понад 20 медіа видали неперевірену інформацію про постачання газу "Укрпоштою"

04.09.2017, 15:11

Понад 20 українських інтернет-видань опублікували новину про те, що начебто “Укрпошта” планує займатись поставками газу на територію України і вже відправила в НКРЕКП запит на отримання ліцензії. Насправді йшлося про закупку газу для особистих потреб компанії, повідомляє “Детектор медіа”.

Новину про те, що “Укрпошта” збирається займатися поставками природного газу в Україну ЗМІ публікували з такими заголовками: “Укрпочта” готова поставлять клиентам не только посылки, но и природный газ” (Страна.ua), “Укрпошта” замахнулася на постачання природного газу в Україну (ТСН), Укрпочта намерена заняться поставками газа (ЛIГА.Новости), “Укрпошта” збирається зайнятися постачанням газу (Громадське радіо), "Укрпошта" планує постачати природний газ (УНІАН), “Укрпошта” хоче постачати газ в Україну (Еспресо).

Крім того, у новинах ЗМІ зазначається, що ліцензії на поставку газу в Україну, зокрема, отримала ТОВ “Трафігура Юкрейн”, “МЕТ Україна” і ТОВ “Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн”.

Інформація про те, що “Укрпошта” займатиметься поставками природного газу в Україну не відповідає дійсності, повідомив директор з комунікацій та взаємодії з органами державної влади “Укрпошти” Михайло Василенко у Facebook.

“Все, що потрібно знати про рівень журналістики: більше 20 публікацій з домислами і лише один журналіст поставив запитання і вирішив уточнити інформацію. А іншим навіщо напружуватися”, – написав він.

Василенко пояснив “Детектору медіа”, що ЗМІ поширили інформацію з інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна”. “Ми подали документи на ліцензію, комісія зобов'язана їх опублікувати на власному сайті. У вихідні хтось з “Інтерфаксу” знайшов і видав новину. А далі пішли тлумачення”, - сказав Василенко.

Він пояснив, що “Укрпошта” планує закуповувати газ, але для власних потреб. Йдеться про 3,5 млн куб. метрів природного газу для опалення всіх поштовий відділень, автобаз та центрів сортуваннях компанії.

“Ці обсяги національний поштовий оператор планує зберігати у сховищі Укртрансгазу та споживати в поточному режимі об'єктами регіональної мережі. Для цього необхідно отримати відповідну ліцензію”, - пояснив він у Facebook.

Liked the article?
Help us be even more cool!