ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Польща ініціює об’єднання дев'яти медіарегуляторів Східної Європи для протидії пропаганді РФ

07.07.2023, 11:51
Фото – oda.zht.gov.ua
Фото – oda.zht.gov.ua

У вересні відбудеться зустріч дев'яти медіарегуляторів східноєвропейських країн з метою створення стратегії боротьби проти російської пропаганди.

Про це сказала голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк в інтерв'ю Укрінформу.

“Аби донести в західноєвропейські суспільства загрози з поширення дезінформації з боку Росії, медіарегулятор Польщі ініціював об’єднання дев'яти медіарегуляторів східноєвропейських країн. Ми разом будемо просувати стратегію боротьби з російською пропагандою в ЄС, пояснювати контекст війни. У вересні у Варшаві має відбутися спеціальна зустріч, присвячена створенню цього об’єднання східноєвропейських країн”, – розповіла вона.

Герасим'юк додала, що Україна братиме участь у формуванні порядку денного зустрічі.

Як нагадує інформагентство, керівниця проєкту VoxCheck Світлана Сліпченко під час презентації дослідження “Здатність українців вирізняти меседжі роспропаганди” висловила думку, що Україні все ще потрібно боротися з російськими наративами про “націоналістів в Україні”, “утиск російськомовних” та Революцію гідності як “державний переворот”, у чому допоможе спрямована державна політика та неформальна комунікація між українцями.

Liked the article?
Help us be even more cool!