ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Поліція Буковини закрила справу про перешкоджання журналістці з боку вірян

06.05.2019, 10:00

Поліція закрила провадження щодо перешкоджання журналістці видання “Чернівці онлайн” Галині Єреміці з боку представників УПЦ МП під час зборів вірян у с. Васловівці Чернівецької області.

Про це журналістка повідомила представниці ІМІ в Чернівецькій області.

Представники поліції під час огляду наданих Галиною Єреміцею відеофайлів та допиту свідків не виявили реальних дій з боку сторонніх осіб, спрямованих на перешкоджання її журналістській діяльності.

Враховуючи результати проведеного досудового розслідування, слідчий закрив кримінальне провадження у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

“Кримінальне провадження за моєю заявою про перешкоджання моїй професійній журналістській діяльності закрите ще 29 березня, а я про це дізналася лише вчора! І лише тому, що приїхала особисто до Заставнівського відділення поліції отримати інформацію”, – зазначила Галина Єреміца.

Наразі журналістка збирається оскаржити постанову, якщо встигне в межах процесуальних строків.

Як повідомляв ІМІ, 27 січня в селі Васловівці Чернівецької області під час проведення зборів щодо переходу від Московського патріархату до ПЦУ віряни російської церкви перешкоджали зйомці місцевих журналістів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!