ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Платформа "Свій дім" зібрала гроші на відпочинок вісьмох дітей, які втратили домівки

Платформа “Свій дім”, що збирає свідчення українців про зруйноване житло та місця сили, завершила перший благодійний збір. Завдяки донатам до літнього кемпу поїдуть вісім дітей-переселенців, домівки яких у різних містах знищила Росія.

Про це йдеться на Facebook-сторінці платформи.

"Нашу ініціативу підтримали 150 благодійників. Разом ми зібрали 68 000 грн на шість путівок та трансфери для дітей-переселенців. Ще дві путівки придбає благодійний фонд "Голоси дітей", який приєднався до нашої акції. Тож замість сімох дітей, як ми планували на старті, на відпочинок поїдуть вісім", – розповіла редакторка платформи “Свій дім” Юлія Ступка.

Серед них Вікторія Колеснік. У свої 14 років вона двічі переселенка. Жила в Луганську, потім у Сєвєродонецьку. Мама Вікторії, Ганна Колеснік, вдячна всім за донати:

"Донька вже "майже доросла", і, можливо, це її остання поїздка до табору. Вона хоче знайти там нових знайомих і добре провести час перед навчанням".

Вікторія разом з іншими героями публікацій "Свій дім" – Юлією Ігнатенко, Єгором та Олесею Цокур – їде на 12-денну зміну до екокемпу Forest Land на Львівщині в курортній зоні Карпат. 

Іван та Анастасія Цісарук, які втратили свій дім в Ізюмі, відпочинуть в екотаборі "Паланка" Дніпропетровської області. Це кемп який має вигляд українського поселення козацьких часів. 

12-річний Іван Грищенко з Ірпеня, будинок якого знищили росіяни, поїде до табору Clever Camp Severynivka в передмісті Києва. Там хлопчик зможе активно проводити час та вчити англійську. 

Організатори платформи нагадали: якщо ви хочете поділитися своєю історією втраченого житла, потрібно заповнити анкету.

Як повідомляв ІМІ, у листопаді 2022 року "Або – агенція медійного росту" створила платформу "Свій дім", де збирає свідчення всіх, хто втратив житло.

"Розповіді людей, яких війна залишила без домівок, неможливо читати без сліз. І це – не про стіни... Внаслідок російського вторгнення житло, школи, підприємства, магазини зазнали руйнувань, деякі – знищені повністю. Факт їхнього існування залишився на знімках та в спогадах", – зазначають автори проєкту.

У червні 2023 року платформа "Свій дім" запустила свій сайт

Liked the article?
Help us be even more cool!