Проєкт "Свій дім" запустив сайт
![Проєкт "Свій дім" запустив сайт Фото – проєкт "Свій дім"](https://imi.org.ua/upload/news/2022/11/15/63735bb85e0ff-314959202-110191625239140-2794722440305502537-n_700x350.jpg?v=1692003181)
Проєкт "Свій дім", який, зокрема, розповідає про зруйновані росіянами домівки українців, запустив сайт.
Про це повідомила шеф-редакторка проєкту "Меморіал героїв" Анастасія Абрамець.
Вона нагадала, що автори проєкту "Свій дім" вісім місяців розповідають про українців, які втратили житло, про зруйновані школи, пам'ятки архітектури, підприємства.
"Про розтоптані мрії і теплі спогади з дому. Адже дім – це не просто купка цегли", – зазначила Абрамець.
Вона додала, що донедавна проєкт мав сторінки в соцмережах, а тепер у нього є повноцінна платформа, де окрім історій можна дізнатися про ініціативи, які допомагають відновити житло, корисні інструкції.
"Якщо ви хочете поділитися власною історією – заповнюйте форму: http://surl.li/izsal. Ми маємо зберегти всі свідчення, задокументувати кожне горе, яке принесли нам росіяни, і домогтися в підсумку справедливості. Як кожен дім складається з тисяч цеглинок, так і шлях до покарання винних складається з тисяч свідчень", – написала Анастасія Абрамець.
Help us be even more cool!