ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Після статті про Денісову "Миротворець" вніс журналістку УП до своєї бази

28.06.2022, 10:31
Фото - скріншот
Фото - скріншот

Журналістку “Української правди” Соню Лукашову включили до бази “Миротворець”, повідомляє “Детектор медіа”

Її звинувачують у нібито “скоєнні усвідомлених діянь проти нацбезпеки України”, в “маніпуляції суспільно значимою інформацією”, “порушенні журналістської етики”.

Як зазначено на сайті “Миротворця”, це: 

“Маніпуляція суспільно значимою інформацією. Цілеспрямовані дії, скеровані на приховування доказів скоєння злочинів, скоєних російсько-фашистськими загарбниками на окупованих територіях України у 2022 р. Діяльність, несумісна з журналістською етикою”.

Про це стало відомо у день публікації на УП статті авторства Соні Лукашової “Від facebook до допитів. Чому омбудсмен втратила посаду”. У ній з посиланням на анонімні джерела подано факти стосовно публічних заяв екс-омбудсмана Людмили Денісової. Публікація викликала резонанс серед читачів, дискусія щодо оприлюднених даних триває.

Також стосовно Соні Лукашової зазначено, що вона нібито “хотіла обманом отримати текст підозри Стерненку”, а також “писала про зв’язок ветеранки війни “Пуми” до справи Шеремета”. Раніше, 7 листопада 2019 року на УП була публікація авторства Соні Лукашової з посиланням на анонімні джерела про імовірну причетність ветеранів війни на Донбасі Інни (“Пуми”) та Владислава Грищенків до вбивства журналіста Павла Шеремета.

Раніше до бази “Миротворець” потрапляли такі відомі у медіа персоналії, як екс-держсекретар США Генрі Кіссінджер, ексредакторка російського “Першого каналу” Марина Овсяннікова проросійські пропагандисти та колаборанти.

“Детектор медіа” написав Соні Лукашовій та сподівається отримати її коментар.

Liked the article?
Help us be even more cool!