ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Засідання у справі за позовом Богдана проти журналістів "Схем" і НСТУ призначили на 19 вересня

23.08.2019, 10:03
Фото – rbc.ua

Шевченківський районний суд Києва відкрив провадження за позовом очільника Офісу Президента України Володимира Зеленського Андрія Богдана проти журналістів програми "Схеми" і "Національної суспільної телерадіокомпанії України" (НСТУ) про захист честі, гідності і ділової репутації, підготовче засідання призначено на 19 вересня. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланям на фейсбук-сторінку суду.

Як повідомляється в четвер на сторінці суду у фейсбуці, до них надійшов позов Богдана проти ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (НСТУ), Наталії Седлецької, Максима Савчука та Валерії Єгошиної про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

Відкрито провадження, справу призначено до розгляду в порядку загального позовного провадження, підготовче засідання заплановано на 19 вересня.

Як повідомлялося, Богдан подав цивільний позов 20 серпня. Зокрема, він хоче спростувати недостовірну інформацію та захистити свою честь, гідність і ділову репутацію.

Відповідачами значаться троє журналістів – Єгошина, Савчук і Седлецька, а також НСТУ.

Інформації щодо суті претензій очільника Офісу президента до журналістів "Схем" і НСТУ немає, проте в березні поточного року в розслідуванні журналістів повідомлялося, що Богдан 13 березня, ймовірно, таємно зустрічався в Конституційному Суді України з його головою Станіславом Шевчуком, про що свідчать дані журналу відвідувань КС.

Liked the article?
Help us be even more cool!