ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Петиція щодо заборони росіянам проводити культурну діяльність в Україні набрала необхідну кількість підписів

18.10.2022, 17:24
Фото - Ізбірком
Фото - Ізбірком

Петиція про заборону росіянам проводити культурну діяльність в Україні на сайті Офісу президента набрала необхідні 25 тисяч голосів. Тепер її має розглянути Володимир Зеленський.

Про це повідомляється на сайті петиції, пише "Бабель".

Автором петиції була Анастасія Клименко, а на сайті ОП вона зʼявилася 15 серпня.

"Сьогодні, ми, творча спільнота, актори кіно та театру, продюсери, режисери, представники культурного сектору, тримаємо оборону на культурному фронті та маємо на меті розбудову цілісного та ціннісного українського культурного простору. Враховуючи злочини росії проти українського народу, ми не вбачаємо жодної можливості будь-якої подальшої співпраці в культурному, кіно- та театральному секторах і навпаки вбачаємо необхідність збільшення українського контенту на телебаченні, у театрах, на радіо та у сфері кінематографу", - зазначила вона.

Петиція вимагає заборонити в Україні громадянам Російської Федерації здійснювати будь-яку діяльність у сфері кінематографії, телебачення, радіомовлення, театру та культури загалом. Також хочуть заборонити трансляцію будь-якого телевізійного та кіноконтенту, що був створений у росії або за участі росіян.

Як повідомляв ІМІ, петиція до президента Володимира Зеленського з проханням звернутися до компаній Google та Meta щодо перегляду правил спільнот і припинення блокування українських акаунтів набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

Liked the article?
Help us be even more cool!