ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

OpenAI заявив, що ШІ може бути помічним інструментом для модерації контенту

OpenAI активно обстоює використання ШІ для модерації контенту, заявляючи, що в такий спосіб можна оптимізувати роботу соцмереж, прискоривши виконання деяких марудних завдань.

Про це повідомляє Reuters.

OpenAI, який працює за підтримки Microsoft, заявляє, що їхня остання модель GPT-4 може скоротити час, який витрачається на модерацію контенту, з кількох місяців до кількох годин і забезпечити систематичне маркування.

Модерація контенту може стати марудною роботою для компаній на кшталт Meta, яка співпрацює з тисячами модераторів у всьому світі, щоб блокувати шкідливий контент на кшталт дитячої порнографії й зображень жорстокого насильства.

"Процес модерації контенту завжди повільний і може призвести до психологічної пригніченості живих модераторів, – зазначають в OpenAI. – Ця система може прискорити розроблення й коригування політик контенту з кількох місяців до кількох годин".

Окремо гендиректор компанії Сем Алтман заявив у вівторок, що його стартап не навчає ШІ на даних, згенерованих користувачами.

Як повідомляв ІМІ, у Португалії до 2025 року в роботу телефонних ліній екстрених служб впровадять чат-бот ChatGPT. Штучний інтелект буде першою точкою контакту для абонентів служби екстреної допомоги 112.

ChatGPT – чат-бот від дослідницького фонду OpenAI, який заснував Ілон Маск. 30 листопада 2022 року OpenAI зробив чат-бот доступним для безкоштовного публічного тестування. ChatGPT може імітувати діалог, відповідати на додаткові запитання, визнавати помилки, заперечувати неправильні передумови та відхиляти недоречні запити.

30 травня 2023 року провідні лідери в галузі штучного інтелекту, зокрема гендиректор OpenAI Сем Алтман, разом з експертами й професорами порушили питання “загрози вимирання людства через ШІ”, закликавши законотворців розглядати її на рівні з ризиками від пандемій і ядерної війни.

У березні бізнесмени Ілон Маск, Стів Возняк і група інших експертів зі штучного інтелекту та очільників індустрії опублікували відкритого листа із закликом до піврічної паузи в розробленні систем, потужніших за GPT-4, нещодавно запущений OpenAI. Автори листа посилаються на потенційні ризики таких розробок для суспільства й людства.

Liked the article?
Help us be even more cool!