OpenAI заявив, що ШІ може бути помічним інструментом для модерації контенту
OpenAI активно обстоює використання ШІ для модерації контенту, заявляючи, що в такий спосіб можна оптимізувати роботу соцмереж, прискоривши виконання деяких марудних завдань.
Про це повідомляє Reuters.
OpenAI, який працює за підтримки Microsoft, заявляє, що їхня остання модель GPT-4 може скоротити час, який витрачається на модерацію контенту, з кількох місяців до кількох годин і забезпечити систематичне маркування.
Модерація контенту може стати марудною роботою для компаній на кшталт Meta, яка співпрацює з тисячами модераторів у всьому світі, щоб блокувати шкідливий контент на кшталт дитячої порнографії й зображень жорстокого насильства.
"Процес модерації контенту завжди повільний і може призвести до психологічної пригніченості живих модераторів, – зазначають в OpenAI. – Ця система може прискорити розроблення й коригування політик контенту з кількох місяців до кількох годин".
Окремо гендиректор компанії Сем Алтман заявив у вівторок, що його стартап не навчає ШІ на даних, згенерованих користувачами.
Як повідомляв ІМІ, у Португалії до 2025 року в роботу телефонних ліній екстрених служб впровадять чат-бот ChatGPT. Штучний інтелект буде першою точкою контакту для абонентів служби екстреної допомоги 112.
ChatGPT – чат-бот від дослідницького фонду OpenAI, який заснував Ілон Маск. 30 листопада 2022 року OpenAI зробив чат-бот доступним для безкоштовного публічного тестування. ChatGPT може імітувати діалог, відповідати на додаткові запитання, визнавати помилки, заперечувати неправильні передумови та відхиляти недоречні запити.
30 травня 2023 року провідні лідери в галузі штучного інтелекту, зокрема гендиректор OpenAI Сем Алтман, разом з експертами й професорами порушили питання “загрози вимирання людства через ШІ”, закликавши законотворців розглядати її на рівні з ризиками від пандемій і ядерної війни.
У березні бізнесмени Ілон Маск, Стів Возняк і група інших експертів зі штучного інтелекту та очільників індустрії опублікували відкритого листа із закликом до піврічної паузи в розробленні систем, потужніших за GPT-4, нещодавно запущений OpenAI. Автори листа посилаються на потенційні ризики таких розробок для суспільства й людства.
Help us be even more cool!