Окупанти транслюють у Дніпрорудному Запорізької області свої канали та радіо
![Окупанти транслюють у Дніпрорудному Запорізької області свої канали та радіо Фото – radiosvoboda.org](https://imi.org.ua/upload/news/2020/02/04/5e397551b916f-1_700x350.jpg?v=1650899666)
У тимчасово окупованому місті Дніпрорудне Запорізької області російські окупанти почали глушити мовлення українських телеканалів та запустили вісім російських каналів і три радіостанції.
Про це повідомляється в офіційному телеграм-каналі міста Енергодар.
Зокрема, транслюють радіо “Маяк” – один з найпотужніших рупорів кремлівської пропаганди.
У Запорізькій обласній воєнній адміністрації журналістам підтвердили, що окупанти намагаються здійснювати російське телерадіомовлення на всіх тимчасово захоплених територіях. За даними ЗОВА, в Дніпрорудному російські окупанти силами власних фахівців встановили цифровий передавач для теле- та радіосигналу, що транслює рашистські телеканали та радіо “Маяк”.
Help us be even more cool!