ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Новим власником "112 Україна" став нардеп від Опоблоку

14.12.2018, 11:03

Новим власником телеканалу “112 Україна” став народний депутат від політичної партії “Опозиційний блок” Тарас Козак. Про це повідомляється 14 грудня на сайті 112.ua.

Козак гарантував, що не втручатиметься в редакційну політику телеканалу.

“Безсумнівно, це велика відповідальність. Я впевнений, що ми зможемо закріпити лідерські позиції каналу в інформаційному сегменті та зробити його одним із найкращих телеканалів України. Обіцяю забезпечити безперебійну роботу каналу, незважаючи на тиск з боку влади. І, звісно, гарантую відсутність будь-якого втручання в редакційну політику", – заявив Тарас Козак.

Як повідомляє 112.ua, власник швейцарської компанії Plirofories AG (володіла 100% телеканалів групи “112 Україна”) Едуард Кац заявив про вихід із медіабізнесу в Україні та продаж телевізійного каналу.

“Причинами свого рішення Едуард Кац назвав комплексні проблеми із забезпеченням свободи слова, перешкоджання діяльності телеканалу з боку Верховної Ради України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, а також зайву політизацію інформаційного ринку, яка загрожує дотриманню журналістських стандартів у повсякденній роботі телеканалу”, - повідомляє канал.

Як повідомляв ІМІ, у серпні “Схеми” зробили розслідування, повідомивши, що “112 Україна” “записали на німця з провінції, а керувати ним поставили менеджера з команди Віктора Медведчука”.

5 жовтня 2018 року власником корпоративних прав телеканалу NewsOne став народний депутат від “Опозиційного блоку” Тарас Козак.

4 жовтня 2018 року Верховна Рада ухвалила постанову, в якій пропонує Раді національної безпеки та оборони ввести санкції щодо компаній, які входять до структури власності телеканалів “112 Україна” і NewsOne.

Група народних депутатів зареєструвала цю постанову і санкції щодо двох телеканалів у відповідь на петицію щодо “припинення антиукраїнської діяльності телеканалів “112 Україна” та NewsOne”, яка набрала понад 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!