ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Німецька газета почала розслідування щодо свого власника через його зв’язки зі Штазі

18.11.2019, 15:58
Фото – michismedia.house
Фото – michismedia.house

Німецька газета "Berliner Zeitung" була змушена почати розслідування щодо свого нового власника після того, як з'ясувалося, що він був інформатором східнонімецької таємної поліції Штазі. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Guardian.

Редакція лівоцентристської газети "Berliner Zeitung", заснованої в 1945 році, заявила, що Хольгер Фрідріх, який разом зі своєю дружиною цього року купив видання, пообіцяв журналістам "повну підтримку і співпрацю".

У Штазі працювали понад 90 000 постійних співробітників  і 174 000 інформаторів, або IM, чия роль полягала в тому, щоб шпигувати за друзями, родиною та колегами по роботі і повідомляти інформацію призначеним кураторам.

Згідно з документами з архіву Штазі, опублікованими німецьким виданням Welt am Sonntag, Фрідріх був інформатором під кодовим ім'ям Пітер Бернштейн.

Він надавав інформацію про своїх товаришів-солдатів, з якими він працював під час військової служби в збройних силах. Документи свідчать про те, що він подав низку вкрай компрометувальних повідомлень про своїх колег.

Liked the article?
Help us be even more cool!