Невідомі створили у Facebook сторінку, де оббріхують "Четверту владу"
![Невідомі створили у Facebook сторінку, де оббріхують "Четверту владу" exploringyourmind.com](https://imi.org.ua/upload/news/2021/02/02/601937133a7fd-face-with-long-nose-representing-lie-300x213_700x350.jpg?v=1673356216)
Невідомі створили у Facebook сторінку, де публікують звинувачення на адресу інтернет-видання "Четверта влада". Медіа вважає це маніпуляціями, брехнею і плітками на тему публічних звітів редакції, а також помстою одного з колишніх міських голів. Про це повідомляє представниця ІМІ в Рівненській області.
На сторінці у Facebook публікують здебільшого закиди щодо фінансової складової агенції. Наприклад, в одному з дописів зазначається таке: "Друзі, надходження Агенції НЕЗАЛЕЖНОГО інформаційного агентства за 2021-й рік складає 3 058 503, 08 грн. Як Вам сума? Непогано, так? А скільки з цих грошей пішло до бюджету? УВАГА!!! 0 грн 00 коп. Ось так "чесна редакція" працює над розвитком справедливого суспільства без корупції".
![](/upload/media/2023/01/10/63bd62d6dc9d9-1.png)
Скриншот одного з маніпулятивних дописів у Facebook
Зауважимо, "Четверта влада" публікує всю інформацію про фінанси в себе на сайті.
Головний редактор "Четвертої влади" Володимир Торбіч опублікував блог на цю тему. Він вважає, що міський голова одного колишнього райцентру на Рівненщині образився на журналістів видання і нього особисто за запити та викривальні матеріали й тому вирішив організувати щось типу чорного піару. Він зазначає, що видання не вперше стикається з подібним.
"Примітивізм поки що мене веселить. Але ми про всяк випадок документуємо всі ці спроби й складаємо в папочку з написом "ч. 3 статті 171 КК України – "Вплив у будь-якій формі на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків або переслідування журналіста у зв’язку з його законною професійною діяльністю вчинені службовою особою з використанням свого службового становища або за попередньою змовою групою осіб", – пише Володимир Торбіч.
Help us be even more cool!