ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Невідомі блокували знімальну групу ZIK, яка проводила зйомки дроном поблизу спиртзаводу

22.10.2018, 16:43

Знімальну групу екологічного проекту “Вижити в Україні” телеканалу ZIK, яка проводила зйомки з використанням дрону поблизу ДП “Сторонибабський спиртзавод” на Львівщині заблокували невідомі, вимагаючи показати відео. Про це повідомила журналістка проекту “Вижити в Україні” Вікторія Доскіч, повідомляється на сайті ZIK.

“Ми знімаємо серію матеріалів про спиртзаводи України, наразі знімаємо спиртзаводи Львівщини. Ми намагалися знайти бардові поля, де завод викидає відходи від виробництва. Вони дуже близько до підприємства. Також нам цікаво, наскільки забруднена річка витікає від спиртзаводу. Нам заблокували виїзд. До нас постійно підходили невідомі чоловіки і просили показати відео, ми відмовилися, викликали поліцію”, – повідомила журналістка.

Оператор проекту Назар Мельник додав, що зйомки проводили, перебуваючи за межами заводу, з використанням дрону.

“Ми проводили зйомку дроном. Коли завершили, до нас підійшли люди, запитали, що ви тут робите, хто ви такі. Ми попросили представитися. Вони сказали, що охорона, але на наше прохання посвідчення не показали. Далі вони взяли свій автомобіль і заблокували наш, викликали поліцію”, – повідомив Мельник.

Зараз журналісти ZIK та люди, які назвалися охоронцями спиртзаводу, перебувають у поліцейському відділку. Журналісти зі свого боку вже написали заяву про перешкоджання журналістській діяльності.

Як повідомляв ІМІ, 24 квітня 2017 року телеканал ZIK повідомив про затримання співробітниками СБУ знімальної групи програми військових розслідувань “Стежками війни” каналу неподалік селища Оржів (Рівненська область).

Міністерство оборони повідомило, що журналісти телеканалу ZIK здійснювали несанкціоновану відеозйомку військового режимного об’єкта за допомогою безпілотного літального апарата.

Журналісти були затримані  і перебували у Рівному в приміщенні управління обласної СБУ. За фактом ситуації, яка мала місце з журналістами телеканалу, СБУ внесла до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками готування до диверсії за ч. 1 ст. 14 (готування до злочину) та ст. 113 (диверсія) Кримінального кодексу України.

Керівництво медіахолдингу ZIK заявило, що затримана на Рівненщині знімальна група каналу не мала на меті скоєння злочинів проти держави.

Liked the article?
Help us be even more cool!