ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Netflix задля збільшення кількості користувачів знизив ціну передплати в більш ніж 30 країнах

24.02.2023, 16:27
Фото – wall-street.ro
Фото – wall-street.ro

Компанія Netflix знизила ціну на передплату в понад 30 країнах задля збільшення кількості користувачів. Про це повідомляє Громадське з посиланням на The Wall Street Journal.

Ціни знизили в країнах Азії, серед яких держави Близького Сходу, Європи, Латинської Америки та Африки, що південніше за Сахару, зокрема в Кенії. У деяких країнах вартість передплати скоротилася на половину.

Netflix працює в більш ніж 190 країнах і територіях. Більшу частину минулого року сервіс присвятив адаптації до посилення конкуренції та зміні звичок перегляду. Це сталося через закінчення пандемії, оскільки споживачі змогли повернутися до поїздок на роботу, подорожей та інших видів діяльності.

Як пише медіа, ще минулого місяця керівники Netflix говорили про підвищення, а не зниження цін за підписки. Під час звіту про прибутки в січні один з виконавчих директорів Грег Пітерс сказав, що компанія шукає країни, де вони зможуть підняти ціни, що потребувало постійних інвестицій у контент. 

Останнім часом Netflix працював над зміною моделі підписок користувачів. Так, компанія створила дешевшу підписку з рекламою та боролася зі спільним використанням одного облікового запису.

Liked the article?
Help us be even more cool!