Не сповіщайте навіть позитивні новини про дії наших підрозділів – ОК "Південь"
![Не сповіщайте навіть позитивні новини про дії наших підрозділів – ОК "Південь" Фото – скрін з відео ОК "Південь"](https://imi.org.ua/upload/news/2022/10/03/633a8b4b710fa-screenshot-1-15-1-650x410_700x350.jpg?v=1664781149)
Спікер оперативного командування "Південь" Владислав Назаров звернувся до громадян України з проханням не сповіщати про позитивні новини на передовій передчасно.
"Не сповіщайте навіть позитивні, на ваш погляд, новини про дії наших підрозділів. У свідомості, витримці та силі духу секрет нашого невпинного руху до Перемоги", – зазначив військовий.
Владислав Назаров наголосив, що будь-який витік інформації може коштувати життя як військовим, так і мирним жителям тих населених пунктів, за які точаться бої.
Як повідомляв ІМІ, заступниця міністра оборони Ганна Маляр, заявила, що люди, які завчасно повідомляють про звільнення територій, "відтягують нашу перемогу". Також у Міноборони закликають українців не називати видів зброї, з якої Збройні сили України влучають у ворожі цілі, доки про це не повідомив Генштаб.
Help us be even more cool!