ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада збереться на засідання для оформлення ліцензій каналу для окупованих територій

02.03.2020, 13:01
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення планує провести 2 березня о 16:00 позачергове засідання. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на першу заступницю голови Нацради Ольгу Герасим’юк.

На засіданні планується розгляд питань про переоформлення ліцензій та тимчасових дозволів телеканалу UATV Мультимедійної платформи іномовлення України на канал для окупованих територій.

Член Нацради Олег Черниш повідомив виданню, що Мультимедійна платформа іномовлення подала документи на переоформлення ліцензії в лютому, а 28 лютого долучала ще певні документи до своєї заяви.

Нагадаємо, канал для тимчасово окупованих територій запускають на базі Мультимедійної платформи іномовлення України замість телеканалу іномовлення UATV. Презентація нового каналу відбудеться 2 березня о 15:00. З власних джерел “Детектору медіа” відомо, що новостворений телеканал матиме назву “Дім” / “Дом”. Він мав розпочати мовлення 1 або 2 березня.

28 лютого член Нацради Сергій Костинський повідомив, що канал для окупованих територій не зможе розпочати роботу 1 березня, адже отримання ліцензії та дозволу на тимчасове мовлення на окуповані території може зайняти кілька тижнів.

Того ж дня перший заступник міністра культури, молоді та спорту України Анатолій Максимчук повідомив, що для запуску нового телеканалу не потрібно отримувати нову ліцензію, оскільки чинну ліцензію Мультимедійної платформи іномовлення України та тимчасові дозволи переоформлять. Він запевнив, що відповідні документи Нацрада отримає найближчим часом.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!