ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада запрошує ЦВК на засідання щодо питань про ведення передвиборчої агітації

15.02.2019, 15:05

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення пропонує представникам Центральної виборчої комісії брати участь в засіданнях, на яких розглядаються питання, пов'язані з виборами в Україні. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу Нацради.

Поки що Нацрада не зверталася до ЦВК щодо питань реагування на шоу, відеокліпи, пісні і т.д. за участю кандидатів у президенти.

Водночас у прес-службі регулятора нагадали про створення робочої групи Нацради щодо здійснення нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час виборчої кампанії президента України у 2019 році, засідання якої проводяться за участю представників ЦВК.

Як повідомляв ІМІ, 12 лютого Комітет виборців України заявив, що вважає показ фільму “Слуга Народу 3” під час виборчого процесу має розглядатися як передвиборча агітація на користь Володимира Зеленського і бути оплачений із виборчого фонду кандидата.

12 лютого Комітет виборців України попросив Національну раду з питань телебачення і радіомовлення перевірити фільм “Слуга народу” та інші фільми та авторські програми з ведучими, які є кандидатами на пост Президента України, на предмет дотримання виборчого законодавства.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!